Meble sklepowe - na zamówienie, na wymiar.

Produkujemy solidne meble sklepowe na zamówienie, na wymiar.

Meble sklepowe w dowolnym designie, stylu, układzie, wymiarze i kolorze.

Meble sklepowe na wymiar – optymalne rozwiązanie. W ofercie mamy lady, recepcje, wyspy, regały, stoły wystawowe, półki, oraz inne meble ekspozycyjne potrzebne Tobie w Twoim lokalu.

Zadzwoń: tel. 888915596, lub napisz e-mail eco-deco-art@arteventy.pl

Bezpłatne porady i pomiar.

Bez zobowiązań bezpłatnie doradzimy jeśli chodzi o dobór potrzebnych Tobie mebli sklepowych. W Poznaniu i okolicy oferujemy także bezpłatny pomiar i możemy także doradzić co i jak najlepiej zrobić. Przed złożeniem zamówienia ustalimy wszystko w szczegółach po to aby meble sklepowe, które chcesz zamówić w pełni spełniały Twoje oczekiwania i potrzeby. Być może potrzebujesz wyspy sklepowe? A może regały, lub ladę? Podaj nam wymiary pomieszczenia, który chcesz wyposażyć w meble, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę z meblami na wymiar. Podaj nam informacje na jakich meblach Tobie zależy, a my zajmiemy się resztą. W razie pytań służymy pomocą – posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli na wymiar. Meble wykonujemy głównie z metalu i drewna.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb.

Jesteśmy producentem mebli sklepowych z okolic Poznania i oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości mebli dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Naszą specjalnością są zarówno wyspy sklepowe, lady recepcyjne, regały, stoły, stoliki wystawowe i inne. Drewniane i metalowe meble są trwałe i są bardzo dobrą inwestycją na długie lata. Wykonać możemy także nietypowe zabudowy i inne potrzebne meble, które ma pomóc Tobie w sprzedaży, lub usługach.

Staranne wykonanie mebli.

Każdy z mebli wykonanych w naszej firmie to efekt starannego projektowania, produkcji i precyzyjnego wykończenia, a to zapewnia funkcjonalność, wygodę oraz elegancki wygląd. Dzięki możliwości zamówienia u nas mebli sklepowych na wymiar masz pełną swobodę zaprojektowania mebli według swoich preferencji i wymagań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samą ladę sklepową, czy także regały i wyspy ekspozycyjne my zaprojektujemy Twoje meble tak byś był w pełni zadowolony.

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, dbamy o solidność w produkcji, obróbce i wykończeniu. Korzystamy z różnych gatunków drewna, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także zachowują swoje właściwości przez lata. Możesz wybrać do produkcji Twoich mebli gatunek drewna, przekrój profili zamkniętych, kolor itp.

Lakier, czy olej, czy wosk olejny?

Oferujemy różnego rodzaju wykończenie mebli, dzięki czemu możesz dostosować swoje meble do Twojego indywidualne gustu, jak i potrzeb lokalu. Oferujemy szeroką gamę lakierów, bejc i farb. Preferujemy korzystanie z bejc i lakierów wodnych, które pozbawione są zbędnej chemii.  Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu i elastycznemu podejściu do współpracy z każdym klientem przy wykonaniu mebli, możemy spełnić Twoje marzenie o idealnych meblach do Twojego lokalu sprzedażowego, lub usługowego.

Transport.

Twoje zamówione i wykonane już meble dostarczamy bezpłatnie w Poznaniu i okolicy. Oferujemy także montaż na miejscu jeśli taki jest wymagany. Wniesienie mebli także oczywiście jest bezpłatne. Ważne jest by przy składaniu zamówienia pamiętać o tym jakiej wielkości są drzwi wejściowe do lokalu, aby nie okazało się, że meble się nie zmieszczą. Wykonujemy w dużej mierze meble gotowe w całości bez potrzebny skręcania z małych elementów.

Gwarancja.

Otrzymujesz od nas 2 letnią gwarancję, lecz bez problemu pomożemy Tobie kiedy i jeśli będzie trzeba kiedykolwiek odnowić Twoje meble, które podczas użytkowania mogą się jak wiadomo tu, czy tam uszkodzić. Wykonywane przez nas meble mają jednak to do siebie, że nie ma tam prawie nic co by mogło się zepsuć.  Z czasem może ulec zarysowaniu lakier na ladzie, czy innych meblach, a to z łatwością można naprawić. To jest też dużą zaletą mebli drewnianych i metalowych. Są one znacznie trwalsze niż meble z płyt meblowych, które nieczęsto przetrwają np. zmianę lokalu i potrzebę przeprowadzki. Natomiast meble drewniano metalowe są prawie niezniszczalne.

Nasz sklep internetowy.

Strona główna